شیوه تحصیل

شیوه تحصیل در دانشگاه مجازی

تحصیل در دانشگاه مجازی با بهره مندی از  جدیدترین روش های آموزش از راه دور،  از جمله آموزش در بستر اینترنت  و سیستم های موبایلی و به صورت تعاملی است. در این شیوه تمامی مراحل ثبت نام، انتخاب واحد، ارزشیابی تحصیلی، خدمات آموزشی، ارائه خدمات پژوهشی و فرهنگی به صورت مکانیزه انجام می شود و دانش پژوهان با بهره مندی از محتوای غنی، متنوع و جذابی که در اختیارشان قرار می گیرد و با راهنمایی اساتید زبده و متخلق، گام به گام به قله های علم و فضیلیت صعود کرده و زندگی بهتری را در سایه سار تعالیم  حیات بخش اسلام و خودباوری تجربه می کنند.

محتوای دروس:   بیشتر دروس ارائه شده، توسط استادان برجسته این رشته به گونه ای که به سادگی قابل فهم باشد تدوین گردیده است و در مواردی که نیاز به توضیح بیشتر داشته، علاوه بر متن درسی، فایل صوتی و تصویری تدریس استادان معزز، در صفحه اختصاصیِ دانش پژوهان عزیز قرارگرفته است.


جلسات آنلاین : به منظور تبیین اجمالی دروس و پاسخ به ابهامات علمی دانش پژوهان جلسات برخط (آنلاین) پیش بینی شده است. در این جلسات که با استفاده از فناوری های نوین کلاس مجازی برگزار می شود، امکان ارائه صوتی و تصویری درس برای استادان، پرسش و پاسخ بین استاد و شاگرد، اشتراک گذاری انواع محتوای چند رسانه ای، مباحثه، تمرین و کارآموزی شاگردان و.. فراهم شده است.

تکالیف : به منظور فهم بهتر محتوا و تثبیت آن، تکالیف درسی توسط استاد و یا مدیر دوره،  در بخش تکالیف قرار داده می شود و دانش پژوهان در فرصت تعیین شده می بایست تکالیف تعیین شده را به همان بخش مربوط ارسال کنند.
تحقیق : بر اساس نوع درس و به تشخیص مدیر دوره یا استاد درس، برای بعضی دروس موضوع تحقیق تعیین می شود که دانش پژوه می بایست براساس دستور العمل مدیر دوره یا استاد، گزارش تحقیق خود را ارسال کند.

امتحانات و ارزشیابی تحصیلی

به منظور سنجش میزان پیشرفت تحصیلی  دانش پژوهان عزیزف ارزشیابی دروس ارائه شده متناسب با مقطع  و دوره تحصیلی، با استفاده از روش های متنوع از جمله؛ خودآزمایی (پایان هر درس)، امتحانات میان ترم و پایان ترم(کتبی یا شفاهی)، تکالیف پژوهشی، کارورزی و سمینار، طبق برنامه اعلام شده انجام می شود.

بیشتر امتحانات به صورت مکانیزه وهوشمند، در بستر اینترنت انجام می شود و برخی از امتحانات به صورت حضوری در دانشگاه مجازی و یا نمایندگی ها و شعب آن انجام خواهد شد.

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

+98 25 32114115

شبکه ها دسترسی

عضویت در خبرنامه