معرفی شهر مجازی قرآن

 

شهر مجازی قران کریم در سال 90 و بعد بررسی دهها پایگاه اینترنتی در حوزه معارف قرآنی, راه اندازی شده است. هدف از تاسیس این سایت ترویج معارف قرآنی در فضای مجازی بوده ودر این راستا تلاش دارد تا مجموعه متنوعی از  معارف قرآنی  را عرضه نماید.
مخاطب شهر مجازی قران عموم علاقه مندان به مباحث قرانی و دانشجویان دانشگاه مجازی هستند که می توانند با مراجعه  به شهر مجازی قرآن از مجموعه جامعی از معارف قرآنی بهره مند شوند.
شهرمجازی قرآن شامل سه بخش عمده است: بخش نخست مربوط به دوره‌های آموزشی است و «مدرسه قرآن» نام دارد كه اين مدرسه شامل دوره‌های آموزشی حفظ، قرائت، تفسير، ترجمه، مفاهيم،‌ ومباحث علوم قرآن است.
بخش دوم شهرمجازی قرآن «علوم و معارف قرآنی» است كه اين بخش در حقيقت دائره‌المعارف قرآنی فاخر با گستره‌ای وسيع، شامل علوم قرآنی، معارف قرآنی، منابع، اخبار قرآنی و ... است.
بخش سوم شهرمجازی قرآن بخش فنون و مهارت ها است که در بر دارنده موضوعات آموزشی چون:آموزش داوری تجوید , صوت و لحن است.
بخش چهره های قرآنی از قسمت های پرمخاطب این شهر محسوب می شود؛ علاوه بر این  تالارهای گفت گو از قسمت های جذاب شهر مجازی قرآن به شمار می رود.
شهر مجازی قرآن داری بخش های دیگری هم چون رسانه قرآنی است, که مخاطبان می توانند با مراجعه به سایت شهر مجازی از آن بهره مند شوند.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

+98 25 32114115

شبکه ها دسترسی

عضویت در خبرنامه