مراسم

برگزاری مراسم  فرهنگی مذهبی آنلاین

با توجه به  اهمیت  بزرگداشت شعائر الهی  و مذهبی و نساز همیشگی انسان به وعظ و نصیحت، با تاکید موکد بزرگان دین نسبت به احیای سنت حسنه درس اخلاق و مجالس و محافل مذهبی، این امر در اولویت برنامه های فرهنگی قرار داده شده است.

 

محافل و مجالس فرهنگی آنلاین به دو قسم عمده تقسیم می شود:

الف) درسهای هفتگی اخلاق

ب) مراسم های مناسبتی

 

درسهای هفتگی اخلاق

در دنیای مجازی با آکنده شدن فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از انواع بی اخلاقی ها و مظاهر فساد، و مشغول شدن انسان به امور دنیوی، روح انسان دچار زنگار می گردد که نیاز به تذکار و یاد آوری دارد تا دوباره جلا یابد و آماده برای پذیرش حقایق معنوی گردد. بدین منظور کوشش می شود جلسات درس اخلاق بصورت هفتگی برای رشته زبان های مختلف طراحی و اجرا شود. برای این دروس از اساتید مبرز و مشهور هر زبان استفاده می شود.

 

مراسم های مناسبتی

برخلاف تصور عمومی مبنی بر خشک و بی روح بودن فضای آموزش مجازی، در مناسبت های مختلف، همچون اعیاد و وفیات، جلسات متفاوت و مختلفی با حضور سخنرانان، اساتید و مداحان از طریق نرم افزار "ادوبی کانکت" برای دانش پژوهان و عموم شرکت کنندگان برنامه ریزی و اجرا می شود.

تعداد کثیری از دانش پژوهان و دیگر مشتاقان مباحث دینی از اقصی نقاط جهان برای استفاده از سخنرانی ها و دیگر مباحث در وقت مشخص شده در این جلسات حاضر می شوند.

این مراسم ها نیز به انواع زبان هایی که دانش پژوهان دانشگاه به آن زبان ها درس می خوانند، اجرا می شود.

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

+98 25 32114115

شبکه ها دسترسی

عضویت در خبرنامه