سیستم همیاری دانشگاه مجازی المصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم)، چیست؟

سیستم همیاری در جذب دانشجو دانشگاه مجازی المصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) این امکان را برای شما فراهم می کند تا رشته ها و دوره های دانشگاه را به دوستان و آشنایان و مخاطبین خود معرفی کنید و علاوه بر سهیم شدن در گسترش معارف اهل بیت(علیهم السلام) در دنیا، از امتیازات این همکاری با دانشگاه نیز بهره مند گردید.

چرا باید معارف مکتب اهل بیت(علیهم السلام) را در جهان منتشر کنیم؟

1. اگر بتوانیم کسی را با اهل بیت(علیهم السلام) آشنا کنیم، کاری انجام داده ایم که خداوند در قرآن از آن به حیات بخشیدن به تمام انسان­ها یاد می­کند.
2. کاری انجام داده ایم که پیامبر خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) ارزش این کار را به اندازه ای بزرگ می­داند که از آن چیزی که خورشید بر آن طلوع و غروب می کند بزرگ تر است، حتی یک نفر.
3. بنابر روایت امام صادق (علیه السلام) مقدمه ظهور منجی عالم بشریت، اطلاع همگان از اسلام حقیقی است.
4. امام رضا (علیه السلام) می فرمایند: اگر مردم محاسن کلام ما را بدانند از ما تبعیت می­کنند.
5. یکی از راه هایی که می شود فقر، ظلم و بی عدالتی را از چهره جهان زدود و عدالت، آرامش، آسایش را در جهان میان تمام انسان ها گستراند، گسترش معارف اهل بیت(علیهم السلام) است.

تاکنون کمتر از 5 درصد مردم جهان از معارف اهل بیت(علیهم السلام) آگاه هستند.

اگر شما هم جز کسانی هستید که دوست دارید نقشی در گسترش معارف اهل بیت(علیهم السلام) داشته باشید، ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم.

دانشگاه مجازی المصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) برای گسترش معارف اهل بیت(علیهم السلام) رشته­ های آموزشی را در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برای فهم عمیق تر علاقه مندان با معارف اهل بیت(علیهم السلام) طراحی کرده است. هم چنین دوره ­های کوتاه مدتی را با موضوعات مختلف برای آشنایی با اسلام حقیقی تدوین کرده است. این دوره­ ها و رشته­ ها در زبان های مختلف آماده شده است و تاکنون دانشجویانی بیش از 114 ملیت با معارف اهل بیت (علیهم السلام) آشنا شده ­اند.
شما اگر در شبکه ­های اجتماعی فعال هستید­(صفحات فیس بوک، گروه های فیس بوکی، اینستاگرام، یوتیوب، واتس آپ و ...) می­توانید از طریق دکمه زیر در کمتر از 3 دقیقه یک لینک اختصاصی برای خود دریافت کنید و هر رشته و دوره ­ای که را دوست دارید در صفحات خود بین آشنایان، دوستان و مخاطبین خود معرفی کنید.
علاوه بر این که در نشر معارف اهل بیت(علیهم السلام) سهیم خواهید شد، می توانید از امتیازاتی که این دانشگاه برای شما در نظر گرفته است نیز بهره مند شوید.

پشتیبانی و پاسخگویی به کاربران بر عهده شما نمی باشد.

بدون نیاز به اختصاص زمان ویژه یا سرمایه مادی، می­توانید هم به گسترش معارف اهل بیت(علیهم السلام) کمک کنید و هم امتیاز از ما دریافت کنید.

اگر در طول ثبت نام به مشکل برخورد کردم از چه کسی کمک بگیرم و چطوری؟

اگر در طول ثبت نام دچار مشکل شدید ما در کنار شما هستیم و در اسرع وقت در برطرف کردن مشکلات تلاش خواهیم کرد.

برای ارتباط با ما می توانید از طریق ایمیل Info@mou.ir اقدام کنید یا با شماره 00982532114115 تماس حاصل کنید.

منتظر شما هستیم.