بازدید مشاور عالی ریاست جمهوری قرقیزستان و رئیس هیئت امنای دانشگاه بین المللی قرقیزستان از دانشگاه مجازی المصطفی(ص)

تاریخ ایجاد در 22 ارديبهشت 1401

پروفسور حیدرعلی آف اصیلبک آکمت بیکوویچ مشاور عالی ریاست جمهوری قرقیزستان و رئیس هیئت امنای دانشگاه بین المللی قرقیزستان به همراه پروفسور بایکودجوف موراتبک سیتکازیویچ معاون و جانشین ریاست دانشگاه بین المللی قرقیزستان با حضور در دانشگاه مجازی المصطفی (صلی الله علیه و آل و سلم) با ریاست و معاونین این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مجازی المصطفی در این دیدار حجة الاسلام والمسلمین ارجمند فر ضمن خیر مقدم به مهمانان دانشگاه بین المللی قرقیزستان به معرفی دانشگاه مجازی و معارفه معاونین آن پرداخته و بیان داشتند: جامعه المصطفی العالمیه یکی از نهادهای مهم ایران در بخش حوزوی و دانشگاهی در جهت رشد و بالندگی و معرفی رشته های متنوع علوم انسانی و اسلامی فعالیت می نماید. این مجموعه سرمایه گذاری موثری را در حوزه علوم انسانی و اسلامی جهت معرفی و ترغیت همه علاقه مندان به فهم مطالب اسلام و اهل بیت (علیهم السلام) دارد.

دانشگاه مجازی المصطفی با اولویت فعالیت آکادمیک و علمی در صدد ایجاد تعاملات علمی با نهادها و دانشگاه های معتبر علمی و خصوصا حضور موثر و قوی در صحنه های علمی جهانی با تاکید بر مراکز دانشگاهی اسلامی و مسلمان دارد .

وی افزود: اساس فعالیت ما سیستم آموزش الکترونیکی و بهره مندی از اینترنت و نرم افزار های قدرتمند و بروز شده ی آموزشی است.

در ادامه مدیران آموزشی، پژوهشی و مرکز کوتاه مدت به ارائه گزارشی از برنامه های آموزشی و علمی دانشگاه پرداختند.

پروفسور حیدرعلی آف با بیان تقدیر و تشکر از پذیرائی بسیار عالی دانشگاه مجازی المصطفی و تشکر ویژه از ریاست دانشگاه بیان داشتند: من تا کنون 2 بار به قم آمده ام و همکاریمان با المصطفی مداوم است. بسیار علاقه مند هستیم این مطالب و گزارش مدیران دانشگاه به مرحله عملیاتی و اقدام مشترک منجر شود. خصوصا در عرصه تدوین مقالات علمی، همکاری در نشریات علمی مشترک و نیز حضور در مجامع علمی نشست ها و کنفرانس ها بتوانیم به اقدام عملی برسیم.

همچنین پروفسور بایکودجوف معاون دانشگاه بین المللی قرقیزستان با معرفی این دانشگاه بیان کردند: این دانشگاه بسیار از همکاری و تعاملات با دانشگاه های مختلف بهره مند بوده و توانسته است با بسیاری از دانشگاه های جهان از چین تا اروپای شرقی و روسیه همکاری مداوم در حوزه های مختلف داشته باشد. جامعه المصطفی العالمیه نیز یکی از آن دانشگاه های مهمی است که ما در طی چند سال اخیر تفاهم نامه ای با آن داشته ایم و بسیار علاقه مند هستیم که این تفاهم بصورت عملیاتی و اجرایی شود.

در پایان این دیدار هدایایی به رسم یادبود از طرف دانشگاه مجازی المصطفی تقدیم مهمانان شد.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

+98 25 32114115

شبکه ها دسترسی

عضویت در خبرنامه