مدارک مورد نیاز پذیرش (2)

مدراک مورد نیاز جهت ثبت نام:

 1- عکس پرسنلی باید تمام رخ، واضح و با کیفیت و مربوط به سال جاری باشد.                       

تبصره: ارسال عکس با پوشش اسلامی(روسری یا مقنعه) برای خانم ها الزامی می باشد.

2- برای ثبت نام در هر مقطع تصویر آخرین مدرک تحصیلی صادره از مراکز آموزشی معتبر الزامی می باشد. بدین ترتیب برای شرکت در دوره های کاردانی و کارشناسی مدرک پیش دانشگاهی و یامعادل آن در کشورهای مختلف و برای شرکت در دوره ی کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی مورد نیاز می باشد.

تبصره 1: مدارک تحصیلی مورد تأئید وزارت علوم کشور صادر کننده، در صورت تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران مورد تأئید دانشگاه مجازی می باشد.

تبصره 2: در صورتی که آخرین مدرک تحصیلی در مرحله صدور می باشد و در زمان ثبت نام در دسترس نیست، تاییدیه و یا گواهی رسمی پایان دوره ی تحصیلی از مرکز آموزشی، الزامی می باشد.

تبصره 3: در صورت عدم ارائه ی مدرک تحصیلی در این مرحله می بایست حداکثر تا قبل از امتحانات نیمسال اول تحصیلی مدارک لازم را ارسال نمائید.

 

3- مدرک شناسایی و اقامتی:

برای داوطلبان غیر ایرانی، تصویر پاسپورت یا مدرک هویتی بین المللی؛

برای داوطلبان ایرانی مقیم خارج از کشور تصویر شناسنامه، کارت ملی و گذرنامه(مدرک اقامت خارج از ایران) الزامی می باشد.

تبصره: مدرک اقامت داوطلبان ایرانی مقیم خارج از ایران، باید از زمان ثبت نام و به مدت حداقل دو سال از آن تاریخ، معتبر باشد. دانش پژوهان می بایست این مدرک را قبل از فارغ التحصیلی به دانشگاه ارائه نمایند، در غیر این صورت بر اساس آیین نامه وزارت علوم از گرفتن مدرک رسمی جامعه المصطفی صلی الله علیه و آله و سلم  محروم  خواهند شد.

 

 

Wasiliana nasi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+98 25 32114115

Chaneli zinazofikika

Kuchati mtandaoni

x

Kujiunga na vipeperushi