مراسم آغاز سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه مجازی المصطفی(ص)

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه مجازی المصطفی روز دوشنبه 29 شهریور ماه 1400 با حضور رئیس،معاونین،مدیران گروه ها، اساتید و کارمندان در سالن همایش دانشگاه برگزار شد.

به گزارش واحد خبر دانشگاه مجازی المصطفی (ص)، مراسم آغاز سال تحصیلی روز دوشنبه 29 شهریور ماه 1400 با سخنرانی رئیس دانشگاه ، معاون آموزشی تربیتی و تقدیر از برخی از اساتید و همکاران معاونت آموزش برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد و پس از آن مدیر اداره ارتباط و بین الملل دانشگاه آقای دکتر نظری ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان، به تشریح برنامه های این مراسم پرداخت.

پس از آن معاون آموزشی تربیتی حجت الاسلام و المسلمین برارپور ضمن اشاره به آمار ثبت نامی ها و رویکرد جدید آموزشی و تغییرات صورت گرفته، نسبت به تحول علمی آموزشی دانشگاه ابراز امیدواری کرد. 

در ادامه رئیس دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین ارجمندفر، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و آموزش مجازی را بهترین وسیله برای کسانی دانست که از آموزش حضوری معارف اهل بیت علیهم السلام محرومند.

رئیس دانشگاه اهتمام کافی به نشر معارف دینی متناسب با نیاز روز را لازم ارزیابی کرد و ضمن تشریح فعالیت های دانشگاه، جایگاه اساتید و دانش پژوهان را در پیشبرد این مسیر مهم دانست.

در بخش پایانی این مراسم از برخی اساتید همکار گروه های علمی تربیتی و همکاران آموزش دانشگاه مجازی تقدیر شد.

 

 

 

 

ارتباط با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
+98 25 32114115

شبکه ها دسترسی